ölümsüz forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ölümsüz forum

sizler birlikte her geçen gün büyeyeceğiz

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Benim Annem Bir Melek 21.Bölüm özeti

YazarMesaj
arda
aktif üye
arda

Benim Annem Bir Melek 21.Bölüm özeti Empty
MesajKonu: Benim Annem Bir Melek 21.Bölüm özeti   Benim Annem Bir Melek 21.Bölüm özeti Icon_minitimeSalı Mart 17, 2009 2:09 pm

Ev halkının hepsi bir takım bahaneler ile dışarıdadır Neriman yapacak bir şey bulamayınca oturup televizyonda bir film seyretmeye başlar. Seyrettiği bir korku filmidir. Yalnızlığının da etkisi ile Neriman fena halde etkilenir filmden. En ufak bir tıkırtıdan korkar hale gelir. Onun bu hali ertesi gün de sürünce tüm ev halkı için hayat bir cehennem haline gelir. Hepsi annelerini bu durumdan kurtarmak için çareler düşünmeye başlarlar çünkü Neriman artık en ufak bir tıkırtıdan korkar olmuştur. Sonunda bir film ile başlayan cehennem başka bir film ile biter... Neriman son zamanlarda Sinem ile aşırı derecede ilgilenmeye başlamıştır. Ece bu durumdan çok rahatsızdır. Artık Sinem’in kimin çocuğu olduğu belli değildir. Ece bu durumu çözmek için bir plan yapar ve eski mesleğine geri dönmeye karar verdiğini herkese söyler... Nasıl olsa Sinem’e Neriman bakmaktadır boş duracağına çalışıp aile bütçesine katkıda bulunmak daha mantıklıdır elbette. Herkes gibi Neriman da kabul eder bu durumu ancak bir kaç gün sonra işlerin seyri değişir. Neriman bir anne gibi ilgilenmek ile bir büyükanne gibi ilgilenmenin farkını anlamaya başlar. Sıkılır yorulur... ama elbette pes etmek Neriman’ın şanına yakışmaz!

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Benim Annem Bir Melek 28. Bölüm Özeti
» 32. Bölüm Özeti
» 33. bölüm özeti
» 49. Bölüm Özeti
» 67. Bölüm Özeti