ölümsüz forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ölümsüz forum

sizler birlikte her geçen gün büyeyeceğiz

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İZMİR MUSTAFA KEMAL LİSESİ

2 posters
YazarMesaj
ipek
yeni üye
ipek

İZMİR MUSTAFA KEMAL LİSESİ Empty
MesajKonu: İZMİR MUSTAFA KEMAL LİSESİ   İZMİR MUSTAFA KEMAL LİSESİ Icon_minitimePaz Mart 15, 2009 6:08 pm

MUSTAFA KEMAL LİSESİ TARİHÇESİ
19/09/1986 da inşaatına başlanan okulumuz ,1988/1989 öğretim yılında eğitim ve öğretime açılmış, ilk mezunlarını 1990/1991 eğitim-öğretim yılında vermiştir.Kurucu müdürümüz İlhami ŞİMŞEK’tir. 21 derslik ,7 idari oda, 4 laboratuvar,1 kütüphane, 1 sosyal faaliyetler salonu, 2 depo ve 1 arşiv odası olarak hizmet verirken ,1998 de ikinci bir ek bina yapılmıştır. Bu binamızda da 16 derslik bulunmaktadır.İngilizce, Almanca ve Fransızca yabancı dilleri okutulurken günümüzde sadece İngilizce okutulmaktadır.55 öğretmenle başlayan eğitim-öğretimimiz bugün 107öğretmenle devam etmektedir.1992/1993 öğretim yılına kadar ortaokul ve lise düzeyinde eğitim verirken 1993/1994 öğretim yılından itibaren sadece lise düzeyinde öğretime devam etmektedir.1998/1999 öğretim yılında, yabancı dil ağırlıklı lise programına da başlamıştır.Halen 1610 öğrencimiz bulunmaktadır.

VİZYONUMUZ

MUSTAFA KEMAL LİSESİ bilimsel ve teknolojik esaslara dayanan yeniliklere ve sürekli gelişmeye açık bir orta öğretim kurumudur.

MUSTAFA KEMAL LİSESİ’nin tüm çalışanları,öğrencileri sürekli gelişmeyi ve değişmeyi ilke edinmiş, gelişim ve değişim için metodlu çalışan bireylerdir.

MUSTAFA KEMAL LİSESİ öğrencilerini yüksek öğretime maddi ve manevi bakımdan donatılmış olarak hazırlar.

MUSTAFA KEMAL LİSESİ öğrencilerini çağdaş,demokratik,laik ve nitelikli bireyler olarak yetiştirmeyi amaçlar.

MUSTAFA KEMAL LİSESİ öğrencilerinin yüksek öğretime hazırlanmaları ve başarılı olmaları için tüm olanaklarını kullanır,öğrenci başarısı için tüm olanaklarını kullanır,öğrenci başarısı için tüm ekip ve ekipmanları seferber eder.

MİSYONUMUZ

MUSTAFA KEMAL LİSESİ öğrencilerin bireysel yeteneklerini dikkate alarak eğitim ve öğretim yapar

MUSTAFA KEMAL LİSESİ öğrencilerinin bilgili,becerikli,kendine güvenen ve sorunlara yaklaşabilen,karşılaştığı sorunları çözebilen bireyler olmasını sağlar.

MUSTAFA KEMAL LİSESİ öğrencilerini ezberci değil,düşünen,düşündüklerini iyi uygulayan ve iyi iletişim kuran bireyler olarak yetiştirir.

MUSTAFA KEMAL LİSESİ’nde tarafsızlık ilkesinden taviz verilmez.Olaylara çok yönlü ve tarafsız bakabilen öğrenciler yetiştirir.

MUSTAFA KEMAL LİSESİ’nde öğrenciler liderlik özelliklerine sahip işbirliği ve ekip çalışmalarına yatkın bireyler olarak yetiştirilir.

MUSTAFA KEMAL LİSESİ’nde öğrenciler aile,ulus,yurt sevgisi gelişmiş,milli birlik ve beraberlik ruhuna sahip milli kültür değerlerini benimseyen kişiler olarak yetiştirilir.

MUSTAFA KEMAL LİSESİ’nde öğrenciler Türk Milli Eğitiminin genel amaçları doğultusunda ****** İlke ve İnkılaplarına,anayasada ifadesini bulan ****** Milliyetçiliğine bağlı demokratik ve laik beceri düzeyi yüksek bir Türk vatandaşı olarak yetiştirilir.
http://www.kayipprensesim.benimforum.biz
Betül
acemi üye
Betül

MesajKonu: Geri: İZMİR MUSTAFA KEMAL LİSESİ   İZMİR MUSTAFA KEMAL LİSESİ Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 3:42 pm

teşekkürler ama bana çok uzak seçimlerime yazmam heralde:)
ipek
yeni üye
ipek

MesajKonu: Geri: İZMİR MUSTAFA KEMAL LİSESİ   İZMİR MUSTAFA KEMAL LİSESİ Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 11:10 pm

umarım yazmazsın düz bir okul çünkü...
iyi bir yeri kazanırsın başarılar...
http://www.kayipprensesim.benimforum.biz

İZMİR MUSTAFA KEMAL LİSESİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BORNOVA ANADOLU LİSESİ
» diyarbakır fatih lisesi